top of page

  Dla kogo?  

Jeśli w swoim życiu doświadczasz trudności, z którymi trudno Ci się uporać i czujesz, że potrzebujesz  wsparcia
- zapraszam Cię do mojego gabinetu. 

 

​Psychoterapia może być Ci pomocna, jeśli masz poczucie, że nie radzisz sobie z emocjami, cierpisz z powodu obniżonego nastroju lub silnego lęku, bądź doświadczasz kryzysowego momentu w swoim życiu. Możesz szukać wsparcia także wtedy, gdy borykasz się z poczuciem pustki i braku sensu życia, stratą i procesem żałoby, trudnościami w budowaniu satysfakcjonujących relacji z ludźmi lub niskim poczuciem własnej wartości.
Psychoterapia to nie tylko forma pomocy w obliczu problemów, to także możliwość rozwoju, szansa na poszerzenie świadomości i lepsze rozumienie siebie i swoich wyborów.

 

Każdy człowiek jest niepowtarzalny, niepowtarzalne są także problemy, z którymi się zmaga. Jeśli to, co sprawia Ci trudność, nie znajduje się w powyższym opisie, zapraszam Cię na konsultację, podczas której porozmawiamy o tym, czym chciałbyś zająć się w terapii. 
www pasek na dole.jpg
   Gestalt jest otwarty dla wszystkich ludzi, którzy dążą do znalezienia i rozwijania  swojego ukrytego potencjału, do przejścia od „po prostu istnienia” do maksymalnej  pełni życia, do nowej jakości bycia.
                                                            Serge Ginger
bottom of page